סוד השמחה התמידית

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה

מי מאתנו לא רוצה להיות בשמחה תמיד? אך בין הרצון למציאות, יש פער גדול... בקורס הזה נלמד כיצד להגיע למצב תודעתי של שמחה תמידית, איך לפרש את מה שקורה לנו בחיים בצורה נכונה ואופטימית, להבין שכל מה שקורה הוא לטובה ולברכה... הצטרפו עכשיו לסדנת השמחה, ולא תפסיקו לחייך!

1

רק לילדים מותר לשמוח?

לפני שניגש ללמוד על שמחה ולרכוש כלים כדי לשמוח, נפתיע את עצמנו כשנגלה שיש לנו את זה, לגמרי. צריך רק ללמוד את מה לסלק כדי להיות מי שאנחנו תמיד מתחת לכל הסיבוכים – שמחים. בשיעור זה נלמד על מקומה המרכזי והחיוני של השמחה בחיים ובעבודת הבורא. נגלה שהשמחה איננה מצב רוח אלא תוצאה של בחירה ובידינו הדבר. גם נלמד שהשמחה היא היעד ולא רק הדרך אליו.

2

לקלף כדי לגלות

לפני שנהפוך לאנשים שמחים מאוד, כדאי שנתפוס את העצב בצווארון, נקלף לו את הפרצוף הקשוח ונדע אחת ולתמיד ממה הוא עשוי, מיהו בעצם. זה יעזור לנו להתפטר ממנו לטובת שמחה צלולה ועמוקה יותר. נגלה שהעצבות היא קליפה שמכסה על שמחה פנימית צלולה שמבקשת רשות לצאת ולהיות אנחנו. נתאמן בקילוף עצבות ונשנן כמה טיפים לסילוק דאגות בדידות ויגון.

3

היפכא מסתברא – עיקרון ההיפוך

בשיעור זה ניגש ישר ולעניין: נלמד שיש מצב שכדי להיות בשמחה אנחנו צריכים פשוט להפוך את העולם, אבל זה קל מאוד ומתחילים בעמידה על הראש. נציע עקרונות ופעולות מעשיות להיפוך מצבים במהירות וביעילות ונדבר על תחפושות לא רק בפורים.

4

’כאן בונים שמחה’

השמחה היא לא רק רגש צבעוני שעובר בגוף כמו זרם, השמחה היא בניין, עולם, מקום שאנחנו אמורים להתמקם בו טוב ובטוח. וכדי לחיות שם צריך לבנות את השמחה ויש תהליך. בשיעור זה נציע את הנוסחא המרתקת של רבי נחמן לבניית שמחה יסודית בשלבים. נתחיל באבן הפינה שנמצאת במקום הכי קרוב אלינו והאחרון שחשבנו עליו ונמשיך בהתמדה עד לבנייתה של שמחה ממשית, רחבה ויציבה.

5

’מלתא דשטותא’ - שטויות שעושות שמח

השמחה היא הנכס היהודי היקר ביותר, היא המצב הגאולה, היא התנאי לנבואה. בגלות השמחה נפלה עמוק מאוד, בשטויות והבלים. לפעמים אין ברירה אלא לעשות קצת שטויות כדי להוציא משם שמחה יהודית אבודה. בשיעור זה נדבר על יצירת שמחה במצבים לא משמחים ועל צחוקים רציניים מאוד שמתחילים נמוך ומגוחך אבל מחוללים שינויים מדהימים. גם נרכוש כלים מעשיים להגדלת הראש והרחבת המוח באופן משמעותי.

הרב דוד גבירצמן

הרב דוד גבירצמן

סוד השמחה התמידית

₪148
לרכישה מאובטחת במחיר מבצע
הוספה למועדפים שלי

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

קהילה לומדת

שיטת ימימה - עם אורנה סלע

שיטת ימימה היא תהליך עמוק והדרגתי שבבסיסו ההכרה שלכל דבר, מלבד האין סוף, יש תיחום,...

אורנה סלע | 60 שיעורים | ₪ 160 (לחודש)

שיטת ימימה - עם אורנה סלע

שיטת ימימה היא תהליך עמוק והדרגתי שבבסיסו ההכרה שלכל דבר, מלבד האין סוף, יש תיחום, גבולות ומהות מוגדרת

לסילבוס והרשמה

מציאת זוגיות בעזרת NLP

מציאת זוגיות בעזרת NLP

שמואל מינקוב | 5 שיעורים | ₪ 187

מציאת זוגיות בעזרת NLP

מציאת זוגיות בעזרת NLP

לסילבוס והרשמה
קורס חובה!

הורות נכונה על פי שיטת NLP

בעזרת כלים חדשניים נלמד כיצד לחנך את ילדינו בצורה מיטבית

שמואל מינקוב | 6 שיעורים | ₪ 187

הורות נכונה על פי שיטת NLP

בעזרת כלים חדשניים נלמד כיצד לחנך את ילדינו בצורה מיטבית

לסילבוס והרשמה