סטיילינג לנשמה עם ברוריה ברטלר

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה
16
מפגשים
ראשון
20:30 (מ-22.10.17)
השיעור הבא

רוצה לאהוב את מה שאת רואה במראה? הצטרפי לקהילה מעצימה של נשים שעושות מהפכה בגישת הסטיילינג שלהן!

אחרי שנים רבות של לימודים עם דגש על העצמה אישית וטיפולים - כולל על עצמי - ואחרי שנים רבות של חיפוש במה אני הכי יכולה להשפיע ולתת אור לעולם הגעתי לתחום הסטיילינג. לאחר סיום לימודיי ב'שנקר', הבנתי שיש לי יכולת לשמח ולהעצים נשים באופן הכי עמוק ופנימי באמצעות הכלי המופלא הזה שנקרא בגד, ועם התובנה הזאת נולדה אט אט שיטה ייחודית ליצירת תהליכי שינוי פנימי באמצעות הבגדים שיטת: "נפש בריאה בלבוש מחמיא".

מאז במשך השנים פגשתי אלפי נערות, נשים וקבוצות שונות ממגזרים שונים בנקודות חיים שונות, וסייעתי להן באמצעות הכלים שפיתחתי ורכשתי לחולל שינוי פנימי מהותי בכל הקשור ליחס שלהן לגופן ולעצמן והכל באמצעות הלבוש.

כדי להצליח לתת מענה הולם לכל אחת ואחת יצרתי את הקורס הדיגיטלי "זאת אני במראה" קורס אינטרנטי ייחודי שנותן מענה חיצוני פנימי ורגשי לכל סוגיית הלבוש, בנוסף אני מרצה ומנחה סדנאות חווייתיות בכל רחבי הארץ  בנושא דימוי גוף וסטיילינג מעצים ומייעצת לנשים שמעוניינות לעבור תהליך רגשי משמעותי דרך הבגדים וללבוש את עצמן מחדש!.

מאז קיבלתי הרבה תגובות ובקשות. הרבה מאוד נשים רוצות ליווי צמוד, חי ואמיתי. ולכן הרמתי את הכפפה - ואני פותחת קהילת נשים שרוצות לקחת את עולם הסטיילינג שלהן כמה צעדים קדימה, ולהיפגש איתי מדי שבוע דרך המחשב הביתי. בכל פעם ניפגש ונלמד את כל רזי תורת הלבוש, ונתחיל לעשות שינוי מהותי מבפנים ומבחוץ.... כי גם לך מגיע "לראות את עצמך אחרת..."

ובכן, אלו דברים ייחודיים נעשה בקהילה שלנו?

אנחנו נלמד כאן כמה דברים חשובים על בגדים.  נתחיל תהליך פנימי - להכיר את עמקי הנפש ולראות איך זה מתחבר לבגדים והופך את קניית הבגדים וההתלבשות למעשה מעניין ואפילו מעצים של יצירה. 

נקבל סט כלים ברור ופרקטי  מעולם הסטיילינג, ואיך ליישם את הדברים בחיים שלנו. נלמד על הנאה, יצירתיות, ביטוי אישי.

ננסה לגלות מה חוסם אותי בתחום הלבוש, נלמד לזהות את מבנה הגוף, ולפי מבנה הגוף נדבר נדע: מהם גזרות הבגדים המחמיאות לי ביותר? מהי הגזרה שמחמיאה לי? מה השילובים המדוייקים לי? מה מתחבר למה ומה לא מדויק לי בכלל? 

נלמד איך ליצור מעוף בלבוש, נלמד על התאמת צבע הבגד לצבעים המתאימים לי, נלמד את הסוד של הסטייליסטיות - האקססוריז!

נלמד על הלבשה תחתונה. נלמד על מבנה הפנים, ומה מחמיא לפנים שלך.  נלמד איך ליצור ארון בגדים קסום שאין בו עודף פריטים אבל יש בו כמעט אינסוף אפשרויות.

נלמד מה להשאיר בארון וממה להיפטר, נלמד איך לשלב עם מה שיש, נלמד על תקציב נכון לקניית בגדים, נלמד על סגנון לבוש. מהם חמשת סגנונות הלבוש.

מה אני בוחרת לספר לעולם? איזו תדמית נכון לי לאמץ? ועוד הרבה, בע"ה.

אני כאן בשבילך, ברוריה "סטייליסטית משנה חיים"

 

פרטים נוספים: 

• תחילת הקורס: ט' חשוון (29.10.17)

• הקורס יתקיים בימי ראשון בשעה 20:30 בערב

• משך הקורס: 16 מפגשים (4 חודשים מלאים)

• עלות הקורס: 200 ש"ח לחודש. את התשלום הראשון משלמים כעת, ואת השני - בתחילת החודש השני לקורס.

• התחייבות: ללא התחייבות! - ניתן לפרוש לפני כל תשלום חודשי.

 

איך הקורס יתבצע? 

• הקורס עובד בשיטת 'קהילה לומדת', כלומר - זהו קורס אינראקטיבי בשידור חי, עם אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות במקום, במגוון דרכים: בצ'אט, בפתיחת מיקרופון או מצלמה וכדו'. 

• "רגע, ואם פספסתי את השיעור?" - אין שום בעיה! כל שיעור מוקלט, ונשלח אליכם ישירות למייל, כמו גם לאזור האישי שלכם באתר. ניתן לצפות בשיעורים ללא הגבלה, למשך חודשיים לפחות. 

• לקורס יש גם קבוצת וואצפ פעילה, בה אפשר להעלות לדיון נושאים או דילמות הקשורות לסטיילינג שלנו. 

 

 

מי זאת ברוריה ברטלר? 

ברוריה ברטלר היא סטייליסית ידועה, בעלת טור הסטיילינג במגזין 'פנימה'. היא העבירה מאות סדנאות סטיילינג, ומלבישה נשות ציבור ומפורסמות רבות. 

צפו בטיפ של ברוריה: 

 

שאלות ותשובות:

ש. מה זה אומר 'קהילה לומדת'?

- קהילה לומדת הכוונה לקבוצת נשים, שנפגשות בכל שבוע דרך כיתה וירטואלית, ללימוד משותף. הלימוד הוא בשידור חי, עם השאלות והתשובות שלכם, יש אפשרות לפתוח מיקרופון\מצלמה\צ'אט – ולקחת חלק פעיל בקורס. בנוסף, יש גם קבוצת וואצפ להתייעצויות ושיתופים, וגם מפגשים פרונטליים מדי פעם.

 

ש. רגע, אז הכל אינטרנטי?

- ממש לא. אחת לכמה זמן ניפגש ביחד לערב משותף עם סדנה וארוחת ערב, נכיר אחת את השנייה ונגלה את הפנים שמאחורי השמות.

 

ש. מה היתרונות של הלימוד מהבית?

- וואו, ויש מלא! קודם כל, אין צורך להשקיע בבייביסיטר, דלק, חנייה וזמן נסיעה. כל השיעור מתבצע דרך המחשב הביתי. מעבר לזה, כל השיעור מצולם ומוקלט – כך שאת יכולה לראות אותו שוב ושוב, כמו את שאר השיעורים של הקורס.

 

ש. רגע, ואם באותו ערב של השיעור אני לא יכולה להשתתף?

- אין שום בעיה. בכל מקרה את מקבלת את ההקלטה ישירות למייל ולמסרטפון – ויכולה לצפות בשיעור מבלי להפסיד חומר.

 

ש. ומה קורה אם אני לא אתחבר ללימוד?

- גם כאן, אין שום התחייבות לתקופה או לתשלום. במייל או בטלפון אחד – את מסיימת את הסיפור.

 

ש. אפשר להירשם גם במהלך הקורס?

- כרגע התכנון הוא לסגור קבוצה, ולהמשיך רק איתה לאורך כל הדרך... כך שכדאי לתפוס מקום כבר עכשיו, ולא לחכות להזמנות אחרת שאולי לא תבוא.

1

שיעור מס’ 1 - פתיחה

בחלקו הראשון אפרט יותר בהרחבה מה צפוי בהמשך הקורס.

אתן הסבר ראשוני על הקשר האינטגרלי בין הבגד לגוף ולנפש, אסביר בקצרה את הטעות הכי נפוצה בלבוש-טעות שגם סטייליסטיות חוטאות בה לעיתים- אתן מענה אשוני כיצד להתמודד עם הטעות הנ"ל + 3 טיפים ראשוניים שיעזרו כבר לשדרג את המראה הפנימי והחיצוני עד לשיעור הבא.

 

2

שיעור מס’ 2

נלמד לעומק על ההבדל המהותי בין פרופורציה ומבנה גוף ונעסוק בהתמודדות הכי קשה של האישה הממוצעת מול הגוף שלה, בעיית המשקל תוך נתינת נקודת התבוננות אחרת על הנושא ופתרונות פרקטיים וישומיים.

3

שיעור מס’ 3

נסביר יותר לעומק את כל נושא מבנה הגוף ונלמד כיצד נדע לזהות את מבנה הגוף והפרופורציה שלנו ובעקבות כך אילו סוגי בגדים הכי מדויקים לנו לאור התובנות הנ"ל

4

שיעור מס’ 4

נתחיל לדבר באופן כללי על הגזרות השונות וכיצד הן משתלבות עם מבנה הגוף, אסביר את גישתי הייחודית בנושא זה גישה שאינה מתחשבת באופנה עכשווית אלא מתאימה לכל זמן ומצב, נושא הסגנון בצורה מעמיקה יותר יוסבר בהמשך לאור דברים נוספים שנלמד.

5

שיעור מס’ 5

נתחיל להכניס צבע לקהילה ואתן טעימה ראשונה אך חשובה לכל נושא הצבעים בלבוש, אתן מס' טיפים מהותיים וחשובים בנושא וחשוב מכך אתן כלים ראשוניים שכל אחת תוכל להבין איזה צבעים באופן כללי מתאימים לה וממה צריך להתרחק.

6

שיעור מס’ 6

נמשיך בנושא הצבע: שילובי צבעים, התאמות וטשטוש דרך הצבעים , טיפוסי הצבע, ואתן טיפים נוספים גם לנושא זה נחזור בשלב מאוחר יותר ונעמיק בו לאור החומרים שיילמדו.  

7

שיעור מס’ 7

זה המקום לגלות את הסוד של הסטייליסטיות- האקססוריז- נלמד ונקיף את כל סוגי האביזרים הנלווים, נקבל מלא מלא טיפים פרקטיים שיקפיצו בכמה דרגות כל מראה, נלמד איך באמצעות האקססוריז ניתן לחסוך לא מעט כשפחות בנושא אחד- כיסוי ראש ניגע בהרחבה גם בהמשך… (פרק שווה במיוחד)

8

שיעור מס’ 8

אחרי שעסקנו באביזרים החיצוניים נתחיל לעסוק בפרטי לבוש הכי פנימיים שלנו, פרטי לבוש שדי מוזנחים לצערי אבל סופר חשובים הלא הם: הלבשה תחתונה.נלמד  למה כדי ללבוש בגדים מחמיאים. חשוב מאוד להתייחס להלבשה תחתונה ולעשות זאת נכון. נלמד איך בזכות הלבשה תחתונה נכונה הבגד יושב עלי נכון. וגם:ארגיש יותר טוב, אראה יותר טוב, אשפיע על המראה של מבנה הגוף ועוד… אם היתה לי אפשרות לחייב אתכן לצפות בשלושה פרקי חובה זה בוודאי היה אחד מהם!

9

שיעור מס’ 9

"כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם"- פנים מלשון פנימיות, בפרק זה נלמד ונתעמק בנושא הפנים. לרבות מבנה פנים ומה מתאים ומדויק לך בעקבות מבנה הפנים שלך.

10

שיעור מס’ 10

נשלים את השיעור על הפנים ונשים עליהם איפור, נצלול לנושא האיפור, צבעים, ואתן טיפים חשובים בנושא.  

11

שיעור מס’ 11

מה הקשר- מטפחת, כובע. בובו. חצי כסוי, קשירה מלאה ומה שבינהן

12

שיעור מס’ 12

שיעור "סגנון" נלמד על סגנון לבוש, 5 סגנונות הלבוש הבסיסיים, ננסה להבין מה הטעויות הבסיסיות שנעשות באימוץ סגנון ומה הסגנון הכי מדויק לנו ונקנח במספר טיפים פרקטיים שיעשו לנו טוב על הלב והנשמה.

13

שיעור מס’ 13

"שילובים"- נתחיל לתת דרור ליצירתיות שבתוכינו, נתחיל לעשות שילובים שונים ומשונים, כל אחת ע"פ מה שמתאים לה, נבין יותר מה הגזרה המדויקת לנו לאור מבנה הגוף, פרופורציית הגוף, מבנה הפנים, הצבעים המדוייקים לנו, האקססוריז, הסגנון ועוד… ונתחיל לספר לעולם את הסיפור המיוחד שלנו…. הסיפור שמעצים אותנו מבפנים ומבחוץ.

14

שיעור מס’ 14

שיעור מצבים: ניקח מס' מצבים משמעותיים בחיינו- בליינד-דייט, ראיון עבודה, שמחות, וגם פניות שיגיעו במהלך הקורס, ונלמד כיצד להיערך לכל הארועים הללו בצורה מיטבית.

15

שיעור מס’ 15

תקציב וחסכון - לא רק שתעשו בלימודים בקהילה מהפך משמעותי בגוף ובנפש אלא זה גם ישתלם לכם כלכלית, בשיעור זה נלמד איך להתלבש ולהראות מליון דולר (יורו) לעיתים רק עם החומר הקיים בארון בלי להוציא ולו אגורה אחת. זאת ע"י שילובים שימוש באקססוריז וסודות נוספים...

גם חובבת קניות (כמוני למשל) תקבל מלא ערך  טיפים ורעיונות כיצד לקנות בצורה מושכלת ולחסוך לא מעט.

16

שיעור מס’ 16 ואחרון

הבמה שלכן!  נסגור את כל הקצוות, נמצא את השילוב המנצח לכל אחת ואחת לאור כל החומר שנלמד, נחלק תעודות וירטואליות ונקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב…

בהצלחה לנו...

ברוריה ברטלר

סטייליסית בוגרת 'שנקר', מייסדת שיטת "נפש בריאה בבגד מחמיא" - שיטה ייחודית ליצירת תהליכי שינוי פנימיים באמצעות הבגדים. יוצרת הסדרה האינטרנטית: "זו אני במראה", מרצה בכירה בארגונים, חברות, יישובים, מוסדות ועוד.

ברוריה ברטלר

סטיילינג לנשמה עם ברוריה ברטלר

₪197 (לחודש)
לשיריון מקום לחצי כאן
הוספה למועדפים שלי
לנשים בלבד

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

אתגרי גיל המעבר

כל התסמינים והאתגרים שצריך להכיר כדי לצלוח את גיל המעבר בקלות

ד"ר חנה קטן | 6 שיעורים | ₪ 165

אתגרי גיל המעבר

כל התסמינים והאתגרים שצריך להכיר כדי לצלוח את גיל המעבר בקלות

לסילבוס והרשמה
קהילה לומדת

יש סיכוי לאהבה

יסודות בזוגיות ע"פ משנת רבי נחמן מברסלב

הרב ארז משה דורון | 31 שיעורים | ₪ 160 (לחודש)

יש סיכוי לאהבה

יסודות בזוגיות ע"פ משנת רבי נחמן מברסלב

לסילבוס והרשמה

המדריך לרווקות מאוחרת

כלים ייחודיים למציאת זוגיות מעל לגיל 30

נורית שכטר | 5 שיעורים | ₪ 148

המדריך לרווקות מאוחרת

כלים ייחודיים למציאת זוגיות מעל לגיל 30

לסילבוס והרשמה