הכנה רוחנית ורגשית ללידה

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה

מה את מרגישה לקראת הלידה? פחד, חששות, דאגות?

כך גם אני הרגשתי, עד הלידה הרביעית.

אז הבנתי בפעם הראשונה שלידה היא קודם כל בראש ורק אחר כך באגן!
הבנתי שהשינוי צריך לבוא מבפנים, בחשיבה ובתפיסה,

באמונות שאני מאמינה לגבי עצמי ולגבי היכולות שלי.
הבנתי והפנמתי באופן הכי עמוק שאם רק אעשה את השינוי הרגשי-מחשבתי הזה הלידה שלי תראה לגמרי אחרת!!

ומה קרה בסוף? זה באמת היה ככה! באופן מדהים!!!
אז זה לא שלא פחדתי בכלל, אמנם עשיתי עבודה רגשית ורוחנית מאןד מאוד רצינית לקראת הלידה הזו והרגשתי הכי מסוגלת בעולם בימים שלפניה, אבל כששלחו אותי למיון מיילדותי לבדוק אם צריך ליילד באופן מיידי אני לא אשקר- הלב שלי צנח מפחד... 
מה שכן עבד לי מעולה - הייתי צריכה רק תזכורת קטנה לעובדה שאני יכולה כדי שאתאפס ואתמלא בכל אותם כלים רגשיים שיעזרו לי לעבור את זה בגדול! ואכן בסוף לא היה יילוד ולא כלום, שלחו אותי הביתה כלעומת שבאתי...
יומיים אחר כך ילדתי. הלידה המופלאה ביותר שהיתה לי. ברוגע ושלווה, בשמחה, עם אמונה גדולה- חוויה מדהימה שאני מאחלת מעומק הלב לכל אחת.

השליחות שלי בחיים מאז ועד היום היא לאפשר לכמה שיותר נשים ללדת בדיוק ככה - כמו שהן מדמיינות, כמו שהן רוצות, עם הרגשה של עוצמה, יכולת, מסוגלות! שהלידה תהפוך לחוויה מעצבת, חוויה של העצמה אישית מטורפת!
ב"ה זכיתי להדריך כבר מאות נשים לקראת לידה כזו, אבל כיוון שזו באמת משימת החיים שלי אני לא מסתפקת במאות. מבחינתי הכלים האלו צריכים להיות נגישים לכל אישה בהריון, בכל הריון שהוא, בכל מקום בעולם!!! לפי החישוב שלי זה יוצא מאות אלפי נשים.
כדי לאפשר את זה ולהגיע באמת לכל הריונית בעולם, צילמתי עבורכן קורס הכנה רגשית ורוחנית ללידה שמעניק את כל הכלים המדהימים האלו שבהם השתמשתי בעצמי וששכללתי במשך השנים שאני מלווה יולדות, שהוא לא רק קורס של "בואי תלמדי" אלא ממש קורס של "בואי תיישמי!".
בתשעה מפגשים מרתקים ארזתי את כל הכלים האלו, הוספתי הסברים מדעיים (שתביני מאיפה זה מגיע ואיך זה עוזר באמת), והכי חשוב - יש שיעורי בית בסוף כל מפגש שעוזרים לך לקחת את כל מה שלמדנו במפגש הזה וליישם במציאות.

בהצלחה, ולידה קלה!

יעל גריינר
 

1

היריון מודע מתוך אמונה

האם ההריון הוא רק תהליך פיזיולוגי? איך אפשר להתחבר לעובר עוד ברחם וללוות אותו בדרכו לעולם כבר במהלך ההריון? בשיעור זה נלמד כלים חדשים, מיוחדים ויצירתיים שיהפכו את כל חווית ההריון למהותית יותר, מעצימה ומרוממת (למרות הבחילות, הצרבות ושאר החבר'ה!)

2

לידה זה מפחיד?

מדוע אנחנו מפחדות ללדת? מה התפקיד של הפחד בלידה ולמה למעשה הפחד הוא חברה הטוב ביותר של כל הריונית? בשיעור זה נעסוק בפחדים המתלווים לתהליך, ונבדוק כיצד ניתן למנף אותו לתוצאות חיוביות

3

הסתכלות אחרת על צירי לידה

מיהם השליחים הנאמנים שלנו בלידה וכיצד הם עוזרים לנו להשיג לידה מהירה יותר? הפעם נלמד איך בעזרת שינוי זווית ראיה אפשר לחוות לידה מדהימה!

4

להיות ליד-ה' בלידה

למה לידה כואבת? ומהו תפקידו של הכאב בלידה? איך מתחברים לנוכחות הקב"ה בלידה ואיך כל אלו קשורים זה בזה? בשיעור הפעם נענה על כל השאלות המעניינות האלו ונלמד מה לעשות כדי שהלידה תכאב פחות

5

מחשבה יוצרת מציאות (תחשוב טוב יהיה טוב)

מהי המנטרה הסודית שלך? ואיך תוכלי להשתמש בה כדי לעבור את הלידה בשמחה ובקלות? בשיעור זה נלמד על כוחה העצום של המחשבה ברמה הפיזיולוגית והרוחנית כאחד

6

נשמה חדשה באה לעולם

חשבת פעם מה עובר על התינוק במהלך הלידה? בשיעור היום נסתכל על הלידה במבט הפוך- מבפנים! ונראה מה אנחנו יכולות לעשות כדי לעזור לתינוק לחוות את הלידה כחוויה טובה

7

"הרפו ודעו כי אני ה'"

בשיעור זה אנחנו לא מדברות אלא רק מתרגלות! אז תתכונני עם בגדים נוחים כי אנחנו הולכות להתחבר לתינוק בדרכים אחרות וללמוד איך לעשות את זה גם בלידה.

8

לידה בשמחה

איך הופכים את הלידה לארוע משמח לא רק ברעיון אלא גם במציאות? איך אפשר לשמוח מתוך כאב? בשיעור של היום כלים מיוחדים לחגיגת לידה נהדרת!

9

הכנת תיק ללידה

מה את שמה בתיק הלידה הרוחני שלך? בשיעור זה נרכוש כלים רגשיים שאותם תוכלי להכניס לתיק הלידה שלך כך שישמשו אותך בכל שלב משלבי הלידה וההורות!

יעל גריינר

יעל גריינר, דולה ומדריכת הכנה ללידה ברוח יהודית ואחות בחדר לידה. אמא לחמישה ילדים. במשך שנים ליוותה והדריכה מאות יולדות בדרכן ללידות מעצימות, חווייתיות ומרגשות. בעלת הבלוג "להיות דולה- על הריון, לידה והורות" ומנהלת קבוצת הפייסבוק "אמא עם כיסוי- הבית להריוניות ויולדות".

ההדרכה הייחודית שלה לקראת לידה שואבת ממקורות חז"ל, משיטות תרפיה וותיקות ומודרניות וממחקרים מדעיים אותם היא משלבת לתורה אחת שמשנה את החשיבה של היולדות לגבי הלידה וממנפת את הלידה לארוע משמעותי ומעצים.

יעל גריינר

הכנה רוחנית ורגשית ללידה

₪250
לרכישת הקורס לחצי כאן
הוספה למועדפים שלי
לנשים בלבד

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

עכשיו במבצע

מבוא לשיטת ימימה עם הרב עודד דוד

עכשיו זה הזמן שלכם להתחבר למהות הפנימית

הרב עודד דוד | 4 שיעורים | ₪ 69

מבוא לשיטת ימימה עם הרב עודד דוד

עכשיו זה הזמן שלכם להתחבר למהות הפנימית

לסילבוס והרשמה
קורס חם

תוכנית לניהול תקציב משפחתי

זוזים  - הצעד הבא שלך לניהול תקציב

רונית טימסית | 9 שיעורים | ₪ 390

תוכנית לניהול תקציב משפחתי

זוזים  - הצעד הבא שלך לניהול תקציב

לסילבוס והרשמה

ריפוי תזונתי למחלות נפוצות

לפני שנוטלים תרופות ותכשירים סינטטיים, חשוב להכיר את תרופות טבעיות המסוגלות לפתור בקלות...

אליהו שכטר | 5 שיעורים | ₪ 88

ריפוי תזונתי למחלות נפוצות

לפני שנוטלים תרופות ותכשירים סינטטיים, חשוב להכיר את תרופות טבעיות המסוגלות לפתור בקלות מחלות נפוצות

לסילבוס והרשמה