הכנה רוחנית ורגשית ללידה

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה

לידה זו אחת החוויות המדהימות והמרגשות ביותר בחייה של אישה. אולם לצד זאת יש לא מעט פחדים וחששות הגורמים ללידה להיתפס כאירוע מפחיד ואף טראומתי. 

בקורס הזה, נצעד צעד אחר צעד לקראת הלידה המיוחלת, נפריך את החששות ונהפוך את המאורע הזה לחוויה מעצימה, מלאת עונג ושמחה. 

1

היריון מודע מתוך אמונה

האם ההריון הוא רק תהליך פיזיולוגי? איך אפשר להתחבר לעובר עוד ברחם וללוות אותו בדרכו לעולם כבר במהלך ההריון? בשיעור זה נלמד כלים חדשים, מיוחדים ויצירתיים שיהפכו את כל חווית ההריון למהותית יותר, מעצימה ומרוממת (למרות הבחילות, הצרבות ושאר החבר'ה!)

2

לידה זה מפחיד?

מדוע אנחנו מפחדות ללדת? מה התפקיד של הפחד בלידה ולמה למעשה הפחד הוא חברה הטוב ביותר של כל הריונית? בשיעור זה נעסוק בפחדים המתלווים לתהליך, ונבדוק כיצד ניתן למנף אותו לתוצאות חיוביות

3

הסתכלות אחרת על צירי לידה

מיהם השליחים הנאמנים שלנו בלידה וכיצד הם עוזרים לנו להשיג לידה מהירה יותר? הפעם נלמד איך בעזרת שינוי זווית ראיה אפשר לחוות לידה מדהימה!

4

להיות ליד-ה' בלידה

למה לידה כואבת? ומהו תפקידו של הכאב בלידה? איך מתחברים לנוכחות הקב"ה בלידה ואיך כל אלו קשורים זה בזה? בשיעור הפעם נענה על כל השאלות המעניינות האלו ונלמד מה לעשות כדי שהלידה תכאב פחות

5

מחשבה יוצרת מציאות (תחשוב טוב יהיה טוב)

מהי המנטרה הסודית שלך? ואיך תוכלי להשתמש בה כדי לעבור את הלידה בשמחה ובקלות? בשיעור זה נלמד על כוחה העצום של המחשבה ברמה הפיזיולוגית והרוחנית כאחד

6

נשמה חדשה באה לעולם

חשבת פעם מה עובר על התינוק במהלך הלידה? בשיעור היום נסתכל על הלידה במבט הפוך- מבפנים! ונראה מה אנחנו יכולות לעשות כדי לעזור לתינוק לחוות את הלידה כחוויה טובה

7

"הרפו ודעו כי אני ה'"

בשיעור זה אנחנו לא מדברות אלא רק מתרגלות! אז תתכונני עם בגדים נוחים כי אנחנו הולכות להתחבר לתינוק בדרכים אחרות וללמוד איך לעשות את זה גם בלידה.

8

לידה בשמחה

איך הופכים את הלידה לארוע משמח לא רק ברעיון אלא גם במציאות? איך אפשר לשמוח מתוך כאב? בשיעור של היום כלים מיוחדים לחגיגת לידה נהדרת!

9

הכנת תיק ללידה

מה את שמה בתיק הלידה הרוחני שלך? בשיעור זה נרכוש כלים רגשיים שאותם תוכלי להכניס לתיק הלידה שלך כך שישמשו אותך בכל שלב משלבי הלידה וההורות!

יעל גריינר

יעל גריינר, דולה ומדריכת הכנה ללידה ברוח יהודית ואחות בחדר לידה. אמא לחמישה ילדים. במשך שנים ליוותה והדריכה מאות יולדות בדרכן ללידות מעצימות, חווייתיות ומרגשות. בעלת הבלוג "להיות דולה- על הריון, לידה והורות" ומנהלת קבוצת הפייסבוק "אמא עם כיסוי- הבית להריוניות ויולדות".

ההדרכה הייחודית שלה לקראת לידה שואבת ממקורות חז"ל, משיטות תרפיה וותיקות ומודרניות וממחקרים מדעיים אותם היא משלבת לתורה אחת שמשנה את החשיבה של היולדות לגבי הלידה וממנפת את הלידה לארוע משמעותי ומעצים.

יעל גריינר

הכנה רוחנית ורגשית ללידה

₪248
לרכישת הקורס לחצי כאן
הוספה למועדפים שלי
לנשים בלבד

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

מגשימים את החלום הכלכלי

רוצים לפתוח עסק? לצאת לחירות כלכלית? לחסוך אלפי שקלים? הקורס הזה במיוחד עבורכם

מגוון מרצי המכללה | 4 שיעורים | ₪ 18

מגשימים את החלום הכלכלי

רוצים לפתוח עסק? לצאת לחירות כלכלית? לחסוך אלפי שקלים? הקורס הזה במיוחד עבורכם

לסילבוס והרשמה

הדרכה פיזיולוגית לכלה (ולכל אישה)

מעבר להכנות הרגילות, יש הרבה דברים שהכלה צריכה לדעת לפני שהיא נכנסת לחופה... זהו קורס...

ד"ר חנה קטן | 3 שיעורים | ₪ 97

הדרכה פיזיולוגית לכלה (ולכל אישה)

מעבר להכנות הרגילות, יש הרבה דברים שהכלה צריכה לדעת לפני שהיא נכנסת לחופה... זהו קורס חובה לכל כלה!

לסילבוס והרשמה

היריון ולידה

ארגז כלים ותובנות לשלבי ההיריון והלידה הקרובה

ד"ר חנה קטן | 4 שיעורים | ₪ 120

היריון ולידה

ארגז כלים ותובנות לשלבי ההיריון והלידה הקרובה

לסילבוס והרשמה