הפנומן שבך

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה

אני הולך לדבר איתך מלב אל לב..

הזמן עובר, והשנים חולפות..

ואנחנו?
עובדים ומתקדמים כדי להגשים חלום אחד –

להיות מאושרים.

והאבסורד?

90% מהאנשים לא באמת מאושרים...

את הקידום בעבודה, הזה שעבדת עליו.. במשך שנים והיה ברור שכשהוא יקרה..

יגיע ה-א-ו-ש-ר,

והנה זה הגיע..

וכן, והייתה חוויה של אושר, לשבוע..

ההתרגשות הזמנית חלפה ומטרות גדולות יותר על הכוונת

למה האושר הזה לא יכול להישאר?

ולמה אנחנו לא מצליחים להשיג אותו…

והאמת,

גם אני לא הייתי כזה מאושר בעבר..

גם לי היו ימים שלא יכולתי לראות כמה החיים טובים באמת,

וגם לי היו ימים שלא היה לי כח לצאת מהמיטה…

אבל היום, לשמחתי, זה כבר לא ככה.

הגיע הזמן שלך

סדרת ההדרכות היחידה שתלמד אותך איך לשפר את האושר, הביטחון והפרודוקטיביות בחיים שלך, איך להחליף את רגעי העצב וחוסר אנרגיה, בפרצי שמחה, כדי שבסופו של דבר נחייה חיים מאושרים.

 

 

אז מה בעצם מקבלים בקורס 

הפנומן

מה הטעות האדירה שגורמת לאחוז גדול מ"המצליחים" לא להיות מאושרים, ואיך גם את יכולה להימנע ממנה? אני אוהב לקרוא לפרק הזה "הנשקיה", כי הוא נותן לך את כל הנשקים לצאת למלחמה ברגשות שלילים.

והוא כולל:

10 דרכים להילחם ברגשות שליליים, דיכאון, חרדות, ואיך לצאת ממשברים.

סיבה מספר אחת שבגללה אנשים לא שמחים, וכמובן איך אפשר להימנע ממנה.

חיזוק של 6 אזורים נוירולוגיים במוח – שימנעו ממחשבות רעות לקפוץ לך לראש, ויגבירו את עוצמת התחושה של האושר והשמחה. כי המוח הוא בסך הכל שריר שצריך לדעת איך לאמן.

עכשיו, אחרי המלחמה ברגשות שליליים והמאבק לא לתת להם להשפיע עלייך,

נלמד את שיטת הפנומן, שיטה שלוקחת 2 דקות בלבד, וגורמת לפרץ התרגשות ואושר. אם ננסה לדמיין את זה בתור הגירסה האנושית לתגובות חיצוניות ושיפור מצב רוח תומך.

בנוסף, נלמד תרגיל מיוחד שמפתח את הביטחון העצמי ומונע פחדים (והאמת היא, שרק בשביל ללמוד את התרגיל הזה שווה לך לרכוש את ההדרכות עכשיו).

חזרה על תרגיל פסיכולוגי שהוכח מדעית כבריא לגוף, מפתח את המוח, מחזק את החוסן שלו וגם מונע אלצהיימר, שיגעון ומחלות נוספות.

מהו "מודל ההמבורגר" ואיך הוא יכול לשנות לך את החיים.

אחרי הפרק הזה יהיה ברוך אף איך להילחם ברגשות שליליים, ליצור אושר בעזרת טכניקה מיוחדת, ונדע לפתח את הקשרים החיוביים במוח.

10 הסודות לקטילת הפחד

כל אדם מפחד ממשהו.. זה יכול להיות מעכבישים, גבהים, מלעמוד על במה, מלדבר עם הבוס, או מכל דבר אחר. פחד זה דבר משתק שפוגע בתפקוד הרגיל ויוצר סוג של חולשה, שבלעדיה.. אפשר לחיות הרבה יותר טוב. לכן הכנתי את המיני קורס הזה, שיתן לך את 10 הסודות שלי, שפעלו על אלפי אנשים ועזרו להם לקטול פחדים שלא הצליחו להיפטר מהם בשום מקום אחר.

אז אם לדעתך מגיע לך לשנות את המציאות חייך כיום, ולהתחיל באמת לחיות, כאן בכפתור הכחול ניתן לשריין את מקומך ולהצטרף ולמאות מאושרות ומאושרים אחרים.

 

  אנשים שהשתתפו בקורס מספרים:

המון זמן שאני רוצה להתמקד בפרשת השבוע ולהתעמק בה, ופתאום, בדיוק בזמן, נחשפתי לפרשה ותודעה של אליהו שירי שמעביר את זה כמו תמיד בצורה מסקרנת ומעניינת. אליהו מחבר את הפרשה לאקטואליה של זמננו, פרנסה, בריאות והתפתחות תודעתית. אלו הם ממש כלים אימוניים מקצועיים שניתן לאמן איתם תוך כדי חיבור מיוחד לאמונה. מומלץ לכל המגזרים!

עופר שם טוב

עופר שם טוב מייסד פשוט להצליח, מרכז להתפתחות אישית

כמי שעוסקת בניהול ומנהלת כיום ועדה לתכנון ובניה אני זקוקה לכלים לעצמי, לעבודה שלי מול אנשים. תמיד אני מוצאת זמן ללמוד התפתחות אישית, הפעם כתלמידה מובהקת של אליהו שירי שבעיני הוא גדול המנטורים בעולם! שיטות הלימוד של אליהו שירי שינו בי דפוסים רבים וממש השתנו חיי. אני חייבת לומר, שאני נפעמת יותר חזק מהפרשת שבוע ודרך החיבור שלה לאקטואליה, לפרנסה, לבריאות.. זה מטורף בעייני. אין דבר כזה ולא דומה לזה בשום מקום. אליהו שירי, אין לי מילים שיוכלו לתאר את הרגשתי מלבד הזכות ולומר לך תודה מעומק הלב. פרשה ותודעה, פרויקט שנוגע בכולם ובכלל כלל הציבור דתיים וחילונים, מאמנים ומורים, מטפלים ועקרות בית. כל אחד מוצא כאן עניין מדויק עבורו. תודה רבה אליהו שירי על היותך שליח ענק. שתזכה להפיץ את האור בעולם ולהעניק חיים לאנשים נוספים. כי לי באופן אישי, ובחסד שמיים גדול, אפשר לחיות מחדש 'ללא מכשירי הנשמה'.

אוריאן זוהר שלמה

אוריאן זוהר שלמה

מאמנת בכירה

כשאני שומעת את השיעור השבוע של פרשה ותודעה מאליהו שירי, אני מזהה חיבור מטורף, מתנה גאונית. איך אליהו שירי בכל פרשה מוצא את הקשר הישיר שלנו עם הבורא כאדם פרטי וכעם אחד שלם. ממש כלים מעשיים עבור בריאות, פרנסה והתמודדות להשקפה. ממש כפנסים המאירים את הדרך. תודה רבה ענקית!

שרה אלבז

שרה אלבז

מרצה, זמרת, מפיקה אירועי הפרשת חלה וסדנאות

רוצה להודות לאליהו שירי מורי ורבי על הפרשה ותודעה, סטארטאפ רוחני גאוני! בדרכו המיוחדת אליהו שירי מנחיל כלים ללימוד הפרשה לעומקה, רוחבה ולאורכה, דרך נעימה ומבורכת. דרך שמחברת אותי ומחזקת את האמונה שבי ברובד הפנימי ביותר, אני בכל שבוע מתפעלת מחדש וזה רק הולך ומתעצם. המחשבה שאתם משקיעים בהנחת הלימוד אין דומה לה, רעיון גאוני שאליהו מחלק את הפרשה לפי קטגוריות – אקטואליה, פרנסה, בריאות, אינטיליגנציה רגשית, חסידות, סגולה. אני יושבת, לומדת וכותבת כל מילה ומתרגשת כל כך מהלימוד. אליהו מעניק כלים נפלאים שבאים מהמקורות ובאמת עובדים!

ענת בן ארי

ענת בן ארי

רבנית מבוקשת לאירוע הפרשות חלה

 

1

הפנומן חלק 1

2

הפנומן חלק 2

אליהו שירי

אליהו שירי הינו אחד המרצים הבכירים בישראל.
מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית, מייסד שיטת ״התקשור הנוירולוגי״, מייסד ויו”ר בית הספר”כוח התודעה”.
במסגרת ״כח התודעה״ מנחה אליהו קורסים וסדנאות ענק בכל רחבי הארץ, ולכל המגזרים.
הדבר המייחד את הקורסים והסדנאות הינו האקטיביות שנוקטים המשתתפים בעוצמה גדולה דרך
היחשפות לתרגילים טיפוליים המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות, כמו כן מקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו. כמרצה, אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד. המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר, כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר בעיה כרונית של ביטחון עצמי. מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו, לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא. אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים תוך
חשיפה של תכנים מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות, קורסים ובאתר הבית של “כוח התודעה”. מעל 2000 בוגרי הכשרת מאמנים ועשרות אלפי בוגרי הסדנאות לא טועים!
 

אליהו שירי

הפנומן שבך

₪300
לרכישה מאובטחת במחיר מבצע
הוספה למועדפים שלי
כל שיעור כ-60 דק’

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

בחירת מקצוע לחיים

הקורס שיעזר לכם לבחור את המקצוע המתאים לכם

יעל אוספובט | 4 שיעורים | ₪ 205

בחירת מקצוע לחיים

הקורס שיעזר לכם לבחור את המקצוע המתאים לכם

לסילבוס והרשמה
עכשיו במבצע

להיות הורים משמעותיים

טעימה ממגוון הקורסים להורות וחינוך ילדים ב-35 ש"ח!

מגוון מרצי המכללה | 8 שיעורים | ₪ 35

להיות הורים משמעותיים

טעימה ממגוון הקורסים להורות וחינוך ילדים ב-35 ש"ח!

לסילבוס והרשמה
מחיר מיוחד

"מסע על כנפי רוח" עם נעמי שפירא

סדנה נשית לעבודה רוחנית ולקרבת ה’

הרבנית נעמי שפירא | 11 שיעורים | ₪ 350

"מסע על כנפי רוח" עם נעמי שפירא

סדנה נשית לעבודה רוחנית ולקרבת ה’

לסילבוס והרשמה