לימודי ימימה

אנו חיים בעידן בו אנשים רבים מחפשים את עצמם. הם מבינים שהחיים לא אמורים להיות כמה שנים שצריך להעביר אותם אלא יותר מזה, והם מחפשים משמעות לעצמם. לימודי ימימה כמו שיעורים רבים אחרים בתורות אחרות, הם כלי שמאפשר צמיחה רוחנית, וזהו שיעור איכות חיים שהופך אותם למלאים יותר. לימודי ימימה הם לימודי חשיבה הכרתית ורבים רבים נוהרים ללמוד את תורתה שגורסת שההכרה היא הכוח המשמעותי ביותר שמפעיל את האדם. אם גם אתם חושבים להעצים את עצמכם וללמוד יותר על שיטת ימימה "המכללה הווירטואלית לחיים" היא בדיוק מה שאתם מחפשים, היא זו שיכולה לסייע לכם להביא את השקט לנשמה שלכם.

למי הם מתאימים?

לימודי ימימה אלו לימודים שנלמדים אם כן ב"המכללה הווירטואלית לחיים" והם מתאימים לכל אחד אשר חשיבה הכרתית היא משהו שמעניין אותו ללמוד. הם מתאימים למי שמרגיש שהוא צריך שיעור איכות חיים, למי שמרגיש שהוא צריך כלים להתמודד עם חוויות שונות בעבודה, למי שרוצה להעצים את הזוגיות שלו ולמי שרוצה שההורות שלו תהיה טובה יותר. לימודי ימימה גם מתאימים למי שמחפש צמיחה רוחנית, למי שרוצה יחסים טובים יותר עם המשפחה והחברה שלו, למי שחווה איזו שהיא טראומה, שכול וכדומה ולכל אחד שרוצה לצלוח בקלות רבה יותר את החיים האלו ולעמוד באתגרים השונים. אם גם אתם מאלו, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם צריכים להכיר.

"המכללה הווירטואלית לחיים" – כל מה שצריך לדעת

אם אתם מחפשים לימודי ימימה כמו גם קורסים רבים אחרים שיסייעו לכם לצמוח רוחנית אתם צריכים להכיר את "המכללה הווירטואלית לחיים". ב"המכללה הווירטואלית לחיים" יש קורסים שונים אותם עושים עם קבוצה איכותית ובשיעור חי אינטראקטיבי ומשלבים את הלימודים עם מפגשים פרונטליים. במכללה מרצים מובילים כמו הרב אז משה דורון, יונית לביא, אורלי דיין, נועה לזרי ועידית שלו, מרצים מן השורה הראשונה אשר ישמחו להעביר לכם מהידע הנרחב שלהם ועם יכולת העברה של החומר בצורה מדהימה. מאות תלמידים לא טועים, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה המובילה לצמיחה רוחנית.