גיל המעבר

לכל גיל בחיים יש את המאפיינים שלו. יש את הילדות שמתאפיינת בעיקר בלימוד חוקי החיים, בתחילת ההתפתחות ובבניית האני העצמי, יש את הנערות בה הדימוי העצמי הולך ומתפתח ומקבל מקום בהתאם, יש את גיל ההתבגרות ולאחר מכן את החיים הבוגרים עצמם בהם לומדים לחלק את החיים עם אנשים נוספים, ויש את גיל המעבר שמתאפיין בעיקר בבגרות נפשית ובתהיות על מהות החיים, כמובן בליווי של שינויים פיזיים. גיל המעבר הוא גיל בו יש לעיתים צמא ללמוד יותר על החיים עצמם, על המשמעות שלהם ועל האפשרות להעצים אותם. סדנאות ולימודים כמו שיעור בזוגיות, טהרת המשפחה, שיעור במשפחה ואחרים הם סדנאות שניתן למצוא ב"המכללה הווירטואלית לחיים".

להעצים את הנפש

גיל המעבר הוא גיל בו הנפש מחפשת את עצמה לפעמים. ברוב המקרים אלו שנים בהם הילדים כבר לא כל כך קטנים ויש יותר זמן להתעסק עם ה"אני העצמי", וזהו גיל שגורם לרבים ובעיקר רבות לחשוב על מהות החיים. גיל המעבר הוא בדיוק הזמן לחזק את הנקודות החלשות שכל אחד ואחת מרגישים, בדיוק הזמן לקחת את החיים לשלב הבא, לנצל את הבהירות המחשבתית ואת חוכמת החיים שנצברה ובעיקר, להעצים את עצמינו עם עוד ועוד לימודים שיועילו לנו. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא מכללה שמתאימה לכל גיל ובו גם גיל המעבר הייחודי כל כך.

למה לקחת קורסים וסדנאות ב"מכללה הווירטואלית לחיים"?

אם אתם מחפשים קורסים וסדנאות בשביל גיל המעבר הגעתם למקום הנכון. ב"מכללה הווירטואלית לחיים" יש מגוון רחב של קורסים כאלו, החל בזוגיות הכוללים שיעור בזוגיות, טהרת המשפחה ואחרים, דרך חינוך הכוללים שיעור במשפחה, חינוך בגיל הרך וסדנאות נוספות. סדנאות מעולם העסקים, מעולם החברה ומעולם ההעצמה העצמית. במכללה מלמדים מורים בעלי שם וניסיון רב, כאלו שכבר לימדו מאות תלמידים במסגרות שונות, והם שמחים להעניק מהידע שלהם לאחרים. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא מכללה בה הלימודים מתקיימים און ליין וכל מה שצריך הוא מכשיר כלשהוא וחיבור לאינטרנט, כך שכל אחד יכול להעשיר את עצמו ולהטעין את עצמו בעוד ועוד מטען חיובי.