חיזוק זוגיות

כל אדם עם זוגיות של כמה שנים או יותר מזה ובעיקר אם יש לו ילדים מרגיש את זה. הלחץ האין סופי עושה את שלו, הריצות ממקום למקום לא משאירות זמן לנשום, הילדים והסידורים הופכים את לוח הזמנים לבלתי אפשרי והשקעה בזוגיות היא מונח שאי אפשר ממש ליישם... חיזוק זוגיות הוא משהו שכולנו צריכים בעיקר בעידן בו אנו כל הזמן עם הלשון בחוץ מריצה לריצה. חיזוק זוגיות זה שיפור יציבות הזוגיות, עבודה על חלקים שטעונים שיפור, חינוך למיניות בריאה יותר והעצמה זוגית. איך עושים את זה? עם "המכללה הווירטואלית לחיים" שמאפשרת לכם ללמוד בכל מקום ובכל זמן, להצטרף לסדנאות ולהעצים את עצמכם.

קודם כל להכיר בעניין.

חיזוק הזוגיות מתחיל בהכרה שצריך חיזוק כזה, שאנחנו לא יכולים להתמודד עם כל דבר וצריכים לפעמים סיוע מבחוץ, ושהחיים דינאמיים ומהירים ואם לא נעצים אותם עכשיו לא נשים לב לדברים שילכו ויתדרדרו. חינוך למיניות בריאה, שיפור יציבות של הזוגיות והפיכתה למפרה, הם חלם מאותו חיזוק זוגיות שכולנו צריכים. אבל לבד אי אפשר באמת לעשות את זה, ובמקום ייעוץ זוגי אפשר ללמוד ביחד, ללמוד שיטות שונות ולעשות שיעור במשפחה ואת זה אפשר לעשות עם "המכללה הווירטואלית לחיים", מכללה שבה מרצים אנשים שמגיעים מהתחום ויכולים לסייע לכם להחיות את הזוגיות שלכם ולהפוך אותה לצבעונית ומיוחדת.

למה דווקא "המכללה הווירטואלית לחיים"?

אם אתם רוצים לעשות שיעור במשפחה או במילים אחרות, סדנה זוגית שתעבוד על חיזוק זוגיות אצלכם הגעתם למקום הנכון. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא מכללה שמציעה לכם מגוון כלים זוגיים על פי תורת רבי נחמן מברסלב ותורות אחרות. יש את הרב ארז משה דורון ורבנים ומומחים ומומחיות אחרים ואחרות, לימודים על טהרת המשפחה ואיך היא יכולה להפוך את האינטימיות שלכם לטובה יותר, יש סדנאות והרצאות והמון חומר שניתן ללמוד ממנו. עם "המכללה הווירטואלית לחיים" אתם יכולים לשדרג את עצמכם וללמוד בכל מקום ובכל זמן, עם המכשיר הנייד או המחשב שלכם. הזוגיות שלכם יכולה להיראות אחרת לגמרי עם סדנאות ב"המכללה הווירטואלית לחיים".