יוגה בריאותית

את המושג יוגה בריאותית ויוגה בכלל בטוח שמעתם אך סביר להניח שלא למדתם והתנסיתם. יוגה בריאותית היא שיעור בבריאות והמקור שלה הוא פילוסופיה רוחנית כמו גם אימון גופני שמקורם בתורות ההודיות. המשמעות של המילה "יוגה" היא ריכוז תשומת הלב, איחוד של העצמי עם הרוחני למקום אחד בו החושים מתכנסים. אימן יוגה הוא זה שמביא למצב תודעתי של שלווה מה שרבים רוצים להגיע אליו, ועם קורס אימון אישי שהינו קואצ'ינג אפשר להגיע לזה. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה המתאימה ביותר ללימודים מעין אלו, מכללה בה ניתן למצוא גם קורסים רבים אחרים.

לתת שקט לנפש

אנו חיים בעידן בו הכול מסביבנו הוא מרוץ אחד ארוך. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים להתטרטר ממקום למקום, צריכים לדאוג לילדים וצריכים לדאוג לפרנסה, מנסים להשאיר את הראש מעל למים ולא ממש מצליחים לעצור רגע את הכול ולהירגע. יוגה בריאותית היא שיעור בבריאות שהינו קואוצ'ינג אשר מאפשר לעצור לכמה דקות את החיים, אימון שמספק את השלווה הרצויה לכל אחד. זהו תירגול שלאחר קורס אימון אישי מאפשר להגיע למקום הרצוי, המקום בו אפשר לחשוב על הדברים בבהירות ואפשר להתנהל בצורה רגועה יותר ומחושבת יותר. אם אתם רוצים ללמוד יוגה בריאותית "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם מחפשים. הנה כמה מילים עליה ועל למה כדאי לכם ללמוד בה.

למה ללמוד ב"מכללה הווירטואלית לחיים"?

אם אתם רוצים ללמוד יוגה בריאותית, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה בשבילכם. יש בה קורס יוגה תרפיה לכאבי גב תחתון, יש בה יוגה תרפיה לכאבי צוואר, כתפיים וזרועות, יש בה יוגה לכאבי רגליים וברכיים ולכל צורך אחר. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא מכללה בה יש קורסים רבים רוחניים והמרצים בה הם מהשורה הראשונה בתחומם והם ישמחו ללוות גם אתכם. ב"המכללה הווירטואלית לחיים" לומדים באמצעות האינטרנט עם שיעור חי ואינטראקטיבי ביום ובשעה קבועים, עם קבוצת ווטסאפ איכותית וסגורה ועם מפגשים פרונטליים אחת לתקופה סביב הקורס. אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר אם אתם רוצים ללמוד יוגה כמו גם תחומים רבים אחרים.