הדרכות כלה

יש לא מעט כלות דתיות או שומרות מסורת שלא יודעות לקראת מה הן הולכות בעיקר בחיים האינטימיים. הן חוששות והן צריכות ליווי וצריכות ללמוד על נושאים שונים ובדיוק בשביל זה יש הדרכות כלה. מי שמחפשת חיזוק הזוגיות כמו גם שיפור הזוגיות לאחר הנישואין, יכולה וצריכה לעשות הדרכות כלה, מה שיסייע לה להיכנס לעולם הזוגי בצורה חלקה יותר. "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה בה תוכלו עשות בין השאר הדרכת כלה, אך באופן וירטואלי ולא פיזי. יש קורס הכנה רגשית ללידה וקורסים שמלמדים את שיטת ימימה אביטל, ואפשר לבחור מהמגוון הרחב בשביל להעצים את עצמינו ואת סביבתנו.

הדרכת כלה – לא רק לדתיות

רבות טועות לחשוב שקורסים של הדרכות כלה אלו קורסים לדתיות. אז נכון, יש בהדרכות הללו לא מעט מהפן ההלכתי, מה מותר ומה אסור וכמובן מתי מותר ואסור, אך יש גם את הפן הזוגי, הפן הרוחני בו בני הזוג מעצימים את הקשר ביניהם. חיזוק הזוגיות כמו גם שיפור הזוגיות הן לא מילים גסות וכל אחת יכולה לשאוף אליהם, בין אם היא מגדירה את עצמה כאחת ששומרת מצוות ובין אם לא. בסופו של דבר הסטטיסטיקות לא עושות את העניין לקל יותר, הן מדברות על אחוז גירושין גבוה מה שמצריך מכל אחד מאתנו לעשות עבודה בזוגיות. ב"המכללה הווירטואלית לחיים" תוכלי ללמוד איך לעשות עבודה כזו כמו גם בכלל בחיים עם מגוון הקורסים הרחב שלא מסתכם רק באותן הדרכות כלה.

קורסים להעצמה אישית ב"המכללה הווירטואלית לחיים".

אם הדרכות כלה מעניינות אתכן או שאתן או אתם רוצים לדעת עוד על קורסים בהעצמה אישית, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם צריכים להכיר. זו מכללה און ליין שמציעה לכם ללמוד איפה שאתם רוצים ומתי שנוח לכם – קורס הכנה רגשית ללידה, התנהלות כלכלית נכונה, העצמה זוגית, לימודי ימימה ועוד קורסים רבים אחרים. יש כל כך הרבה מהם שכל אחד וכל אחת יכולים לבחור את מה שהכי קרוב אליהם ומעניין אותם וגם אתם יכולים להרשות לעצמכם להתעצם.