חיי אישות

העולם בו אנו חיים הוא עולם פרוץ, עולם בו יש לא מעט בגידות ולא מעט גירושין, ולצערנו אין היום מגזר שזה לא קיים בו. עולם הזוגיות עובר משבר קשה והיום יותר מתמיד קשה להחזיק זוגיות ונישואין עם האתגרים שבחוץ, אך עדיין, חיי אישות הם משהו שאפשר להשקיע בו, אפשר ללמוד אותו ואפשר לצמוח ממנו. אין הכוונה כאן לעניין הטכני אלא בעיקר לעניין הרוחני, לחיבור הנפשי בין בני הזוג במקביל לחיבור האינטימי ביניהם. חיי אישות הפכו למושג שרבים מזניחים ומי שחושב על תכנון משפחה או זוגיות ויחסים, צריך ללמוד את התחום, לדעת איך צריך לחיות באמת חיים זוגיים ואת זה מציעה "המכללה הווירטואלית לחיים".

להפוך את הפיזי לרוחני

חיי אישות הם חיים לא רק פיזיים אלא חיבור של הפיזי עם הרוחני. לא סתם ההלכה מגדירה מה מותר ומה אסור ובעיקר מתי מותר, יש לכך השלכות שרבים שחיים על פי ההלכה מבינים אותן בדיעבד. זוגיות ויחסים הם דבר מורכב ולא פעם יש זוגיות במשבר גם על הרקע הזה. צריך לקבל כלים ולדעת איך לצלוח משברים, איך להעצים את הביחד ואת הזוגיות ואיך לשלב את הרוחניות יחד עם הגשמיות והפיזיות. אם אתם עומדים לפני תכנון משפחה או שאתם כבר נשואים כמה שנים ורוצים לדעת עוד על חיי אישות, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם מחפשים.

"המכללה הווירטואלית לחיים" – להתעצם ולגדול

לא משנה אם יש לכם כרגע זוגיות במשבר או שהזוגיות שלכם נפלאה, לימוד על חיי אישות באמצעות המרצים של "המכללה הווירטואלית לחיים" הוא הדבר הנכון לכם. זוגיות צריך להעצים וצריך ללמוד עוד ועוד עליה, וב"המכללה הווירטואלית לחיים" תוכלו לעשות את זה ולגדול עוד ועוד. צוות "המכללה הווירטואלית לחיים" מורכב ממרצים בעלי שם ועם ניסיון רב, מרצים שרואים בעצמם שליחים בתחומם ומסייעים באמצעות הסדנאות וההרצאות שלהם לעשות פלאים. לא לחינם מאות כבר בחרו ב"המכללה הווירטואלית לחיים", המכללה שמציעה לכם ללמוד בכל מקום ובכל זמן, להגדיל את עצמכם ולהעצים את הרוחניות והזוגיות שלכם.