לאהוב את מה שיש

"איזהו עשיר השמח בחלקו" הוא מונח שרובינו מכירים מהמקורות, אבל מה לעשות, רובינו לא באמת חיים לפיו. כולנו חוטאים ב"הדשא של השכן ירוק יותר" ורוצים יותר מהחיים שלנו, ומה לעשות, ברוב המקרים מה שיש לנו לא מספק אותנו. צריך כמובן לאהוב את מה שיש ולשמוח על כל דבר קטן כגדול אבל זה לא באמת עובד בשטח. בשביל לאהוב את מה שיש צריך כנראה ללמוד ולהעצים את הנפש ויש היום קורסים של מרצים שונים שמסייעים באתגר, מרצים כמו דן טיומקין, אורנה סלע, ד"ר חנה קטן ורבים אחרים. "המכללה הווירטואלית לחיים" מציעה לכם מגוון רחב של קורסים שיכולים בחלט לעניין אתכם.

המתכון לחיים מאושרים

המונח "איזהו עשיר השמח בחלקו" אומנם הוטבע לפני המון שנים, אך היום יש לא מעט מחקרים פסיכולוגיים שמאששים את הכוונה שלו. כל המחקרים הללו מדברים שכל מי שמצליח לאהוב את מה שיש מרוויח מכך, מרוויח חיים רגועים יותר, זורמים יותר ובעיקר מאושרים יותר. האושר לאו דווקא תלוי בעושר ולמעשה, אין קשר בין שניהם, וכשמצליחים לאהוב את מה שיש, לקבל את זה שמה שיש לנו ביד הוא מתנה מלמעלה ואנו צריכים כל הזמן להגיד תודה, החיים יפים יותר, מלאים יותר וכמובן שמחים יותר. הנה קצת מידע על "המכללה הווירטואלית לחיים" בה תוכלו לקחת קורסים מעצימים שונים.

לבחור ב"המכללה הווירטואלית לחיים" ולחיות חיים טובים יותר.

אם אתם רוצים לאהוב את מה שיש ואתם מחפשים דרכים להעצים את עצמכם, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם מחפשים. יש בה מרצים מוכרים מעולם ההעצמה האישית, מרצים כמו מיכי יוספי, אורנה סלע, דן טיומקין, ד"ר חנה קטן, יונית לביא, אורלי דיין ועוד רבים אחרים. "לאהוב את מה שיש" הוא מונח שמקושר מיד לביירון קייטי אך הוא נלמד היום בדרכים ובאמצעים שונים, ו"המכללה הווירטואלית לחיים" היא המקום הטוב ביותר ללמוד את הקורס כמו קורסים רבים אחרים כדוגמת שיטת ימימה, תקשורת זוגית, הכוח שלך ללדת ועוד רבים אחרים. זה הזמן שלכם להשקיע בעצמכם.