סדנאות העצמה אישית

"החיים הם תקופה קשה" כבר אמר מי שאמר כמובן שבהומור. אבל אם נהיה רגע רציניים, החיים הם אתגר מתמשך, אתגר שמבקש מאתנו לעמוד בסופות כמו בתקופות שהכול רגוע. לכל אחד יש את הקשיים שלו איתם הוא צריך להתמודד, ונראה שזה הולך והופך למורכב יותר ויותר. מצד שני, יש יותר מודעות להעצמה אישית ואם פעם סדנאות העצמה אישית היו נחלתם של אנשים "רוחניים" היום סדנאות העצמה אישית הן נחלתם של הכלל. אם גם אתכם מעניינות סדנאות כאלו, ב"המכללה הווירטואלית לחיים" תוכלו ללמוד אותן, יחד עם מרצים מובילים כמו יוני לביא, עידית שלו, ואחרים.

להעצים את החיים ואת הסביבה

סדנאות להעצמה אישית הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר, סדנאות בשיטת ימימה אביטל או שיטות אחרות. הסדנאות הללו מסייעות להתמודד עם אתגרים שונים, עם חוויות טובות וכאלו שפחות טובות, עם שכול ואובדן או עם קושי זוגי, כלכלי או כל קושי אחר. סדנאות להעצמה אישית מתאימות גם למי שמרגיש שהחיים שלו מושלמים, אך עדיין הוא מחפש את המעבר, את ההתעלות הזו שרבים מדברים עליה. כל מי שעשה סדנה להעצמה אישית עם יוני לביא או עידית שלו או עם כל מרצה אחר ב"המכללה הווירטואלית לחיים" העיד שהחיים שלו השתנו מהקצה אל הקצה. אז קדימה, מה איתכם? למה אתם מחכים?

"המכללה הווירטואלית לחיים" – ללמוד בכל מקום ובכל זמן

לרובינו היום אין זמן מיותר ואנו רצים במירוץ החיים ממקום למקום. קשה מאוד למצוא זמן לעצמינו ובטח אם הוא דורש מאתנו להגיע להרצאה או סדנה מה שגורם לנו לוותר לא פעם. "המכללה הווירטואלית לחיים" מציעה לכם סדנאות להעצמה אישית בשיטה אחרת, סדנאות כמו לימודי ימימה אביטל ולימודים אחרים און ליין מכל מקום ובכל זמן. אתם כבר לא צריכים לעצור את החיים בשביל להעצים את עצמכם. אתם יכולים לעשות את זה בערב עם כוס קפה ביד, יכולים לעשות את זה ברכבת בדרך מהעבודה או אפילו בחופשה בכל. "המכללה הווירטואלית לחיים" מנגישה עבורכם תכנים רבים באמצעות האינטרנט, מה שלא משאיר לכם תירוצים להשקיע בעצמכם...