קורס חיי אישות

העולם המודרני בו אנו חיים מהווה אתגר בלא מעט תחומים וביניהם התחום הזוגי. הסטטיסטיקות מדברות על כשליש מהזוגות שמתגרשים, מה שאמור להדליק נורה אדומה אצל כל זוג ואמור לגרום למאמצים רבים כדי שזה לא יקרה. בין השאר אפשר לעשות קורסים שונים ובהם קורס חיי אישות, קורס אשר עוסק בקשר האישי בין בני זוג ומסייע להם לעבוד על שיפור הזוגיות, על תכנון משפחה, וכמובן זהו קורס העצמה אישית אל מול האתגרים הבלתי פוסקים. אבל הנה עוד קצת מידע על מה זה קורס חיי אישות ולמה כל זוג דתי כחילוני צריך אותו בשביל להעצים את הזוגיות.

מה לומדים בקורס?

קורס חיי אישות הינו קורס מקיף אשר עוסק בקשר בין בני זוג בעיקר בפן האינטימי הלכתי. נכון, בדרך כלל המושגים הללו מדברים אל הציבור הדתי או שומר המסורת אבל גם מי שאינו שומר מצוות יכול ללמוד ולחוות אפשרות לזוגיות אחרת. קורס חיי אישות הוא מתכון לעבודה על שיפור הזוגיות, והוא עוסק בטהרת המשפחה שכל מטרתה היא לשמר את הלהבה בין בני הזוג. רבים רבים שאינם שומרים מצוות שנחשפים לתכנים הללו ומקיימים חיי אישות בהתאם להלכה, מגלים את היתרונות הרבים החוכמה היהודית המרשימה שעומדת מאחורי האיסורים וההלכות. אם גם אתם חושבים על קורס כזה, "המכללה הווירטואלית לחיים" היא מה שאתם מחפשים.

למה דווקא "המכללה הווירטואלית לחיים"?

"המכללה הווירטואלית לחיים" היא מכללה שמאפשרת לכל אחד ללמוד בכל זמן ובכל מקום, בין אם זה מהמחשב ובין אם זה מהמכשיר הנייד. מרצים כמו הרב מיכי יוספי, עידית שלו, אורנה סלע, אורלי דיין ואחרים הם אלו שמובילים את המכללה, מרצים מבוקשים מאוד עם המון ניסיון בתחומים אלו ועם יידע נרחב. קורס חיי אישות ב"המכללה הווירטואלית לחיים" הוא על תכנון משפחה והינו קורס העצמה אישית והוא מתאים לגברים או נשים לפני חתונה, לזוגות דתיים, מסורתיים או חילוניים שרוצים להפיח חיים בזוגיות שלהם ולכל מי שרוצה למלא את עצמו בתכנים מעצימים, תכנים משני חיים כאלו שיסייעו לו לצלוח אתגרים שונים.