שיטת ימימה

בעידן המודרני, אנו רצים כל הזמן אחרי הזנב של עצמנו. מהבית לעבודה ומהעבודה לסידורים ונראה שאנו לא מקדישים לעצמנו מספיק, לאני הפנימי שלנו ולנפש שלנו. מי שכן, עושה סדנאות או לומד חומרים שונים שמסייעים לו, ואחת מהשיטות שנחשבות לפופולאריות מאוד בשנים האחרונות היא שיטת ימימה. לימודי ימימה אלו לימודים על שיטת החשיבה ההכרתית אותם המציאה ימימה אביטל, מי שהיתה מופנמת מאוד להעבירה את תורתה לקומץ תלמידים ששמעו אותה מפיה והיום הם ואחרים מעבירים את התפיסה לרבים אחרים. שיטת ימימה היא שיטה שיכולה לסייע במצבים שונים בחיים, היא מסייעת למי שצריך בניית בטחון עצמי ולמי שמרגיש שהעולם הזה גדול עליו ומאתגר אותו.

קצת על השיטה

שיטת ימימה היא שיטה שגורסת שיש שלושה כוחות שמניעים את האדם: החושים, החברה וההכרה. צריך לדעת לעבוד על כל החושים אך ההכרה היא החזקה מכולם ועליה צריך לתת את הדגש. ימימה אביטל המציאה ממש משנה סדורה אשר מסייעת באמצעות חשיבה הכרתית להתמודד עם מגוון מצבים בחיים,  מצבים כמו שמחה, כאב, שכול, אתגרים בעבודה, אתגרים בזוגיות ובכל תחום אחר בחיים. את שיטת ימימה לומדים היום רבים בתפקידים שונים ובדרגות שונות, אנשי תקשורת, סלבריטאים, מנהלים ואנשים רבים אחרים. אם אתם רוצים ללמוד את השיטה הזו, אתם חייבים להכיר את "המכללה הווירטואלית לחיים"

למה ללמוד דווקא במכללה הווירטואלית לחיים?

אם אתם רוצים ללמוד את שיטת ימימה כי אתם רוצים להעצים את עצמכם, לימודי ימימה ב"המכללה הווירטואלית לחיים" הם בדיוק מה שאתם צריכים. בניית בטחון עצמי, העצמה אישית כמו גם כלים להתמודד עם מצבים שונים בחיים, הם בדיוק מה שהמכללה מספקת. ב"המכללה הווירטואלית לחיים" תוכלו ללמוד אצל מגוון מרצים עם ניסיון רב בשיטה כמו גם בשיטות אחרות, תוכלו ללמוד מהבית, מהעבודה ומכל מקום שהוא באמצעות המחשב או הסמארטפון. החיים שלנו חולפים במהירות ואם לא נעצור אותם לרגע ונתבונן בעצמנו פנימה, יהיה לנו קשה להתמודד איתם ולהעלות את עצמנו בכמה דרגות. עם "המכללה הווירטואלית לחיים" זה בהחלט אפשרי ואתם מוזמנים.