חשיבה הכרתית

אם עוד לא שמעתם על ימימה אביטל, אתם כנראה חיים בעולם אחר. ימימה היא זו שעומדת מאחורי "שיטת ימימה" שיטה שכל עיסוקה הוא חשיבה הכרתית בשביל להעצים את החיים. העצמה אישית היא כבר מזמן לא מילה גסה ורבים רבים מחפשים את הדרך לתת לנפש שלהם מרגוע, וניתן לראות אנשים פשוטים יחד עם אנשים רמי מעלה לומדים את השיטה. חשיבה הכרתית שהיא שיטת ימימה היא שיטה אותה לומדים אנשי עסקים, ידוענים, נהלים של חברות ועסקים ורבים אחרים. אפשר ללמוד אותה במקומות שונים ואחד מהם הוא "המכללה הווירטואלית לחיים", בה ניתן גם ללמוד על מציאת זוגיות כמו גם סדנה זוגית בכלל ועוד סדנאות וקורסים רבים אחרים.

להתמודד עם אתגרי החיים

חשיבה הכרתית היא חלק מהשיטה של ימימה אם כן, שיטה שמלמדת איך להתמודד עם אתגרי החיים. שיטת ימימה גורסת שיש שלושה כוחות שמפעילים את האדם, החברה החושים וההכרה. ההכרה היא זו שחזקה במיוחד ולכן חשיבה הכרתית היא זו שנלמדת בעיקר. היא מסייעת להתמודד עם מצבים שונים בחיים כמו אובדן ושכול, כמו עצב וכאב וכמובן גם ברגעים השגרתיים של עבודה או משפחה או כל סיטואציה אחרת. לימימה היו לא מעט תלמידים ומעריצים שאגרו את רעיונותיה והיום הם מלמדים אותם, וחלק מאותם תלמידים מלמדים ב"מכללה הווירטואלית לחיים" ואתם מוזמנים ללמוד מהם ולהעצים את עצמכם.

העצמה אישית ב"מכללה הווירטואלית לחיים"

אם אתם רוצים להעצים את עצמכם, ללמוד חשיבה הכרתית או נושאים רבים אחרים "המכללה הווירטואלית לחיים" היא המכללה אותה אתם מחפשים. ב"מכללה הווירטואלית לחיים" תוכלו למצוא סדנה זוגית כמו מציאת זוגיות והתנהלות זוגית, תוכלו ללמוד העצמה אישית ולקבל כלים שונים לחיים, ובעיקר, תוכלו לקבל המון יידע מהמורים והמדריכים המדהימים שיש במכללה. כל סדנה היא סדנה מושקעת והיא יכולה לקדם אתכם עוד קצת, כל מרצה הוא מהמובילים בתחומו והוא ישמח להעביר לכם מהידע הרב שיש לו. הלימודים ב"מכללה הווירטואלית לחיים" הם לימודים און ליין כך שכל אחד יכול למצוא את הזמנים הטובים לו ביותר וכל אחד יכול להעצים את עצמו ולגדול עוד ועוד.